AG

8 червня 2018 року Рада опікунів Одеської богословської семінарії прийняла рішення про затвердження нового ректора – Олександра Геннадійовича Гейченка.

Олександр народився в1973 р. та виріс в місті Костянтинівка, Донецької області. Навернувся до Господа в 1993 році, а в 1994 році прийняв хрещення по вірі. До вступу в Одеську богословську семінарію працював з молоддю та проповідував в своїй помісній церкві. В 1996 році був прийнятий на навчання в Одеську богословську семінарію. Наразі звершує служіння проповідника у Другій Одеській баптистській церкві. С дружиною Тетяною виховують двох дочок.

Олександр отримав освіту в Одеській богословській семінарії (бакалавр богослов’я) та Одеськім національнім університеті ім. Мечнікова (спеціаліст). Завершує роботу над докторською дисертацією в університеті Сент-Ендрюс (Велика Британія).

Працював завідуючим бібліотекою (2001-2007) та академічним деканом (2007-2014) в Одеській богословській семінарії. Був членом Ради Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації (2009-2015) та приймав участь у роботі редколегії Слов’янського біблійного коментаря (2011-2016). З 2015 року працює випусковим редактором журналу Богословські роздуми: Євро-Азіатський журнал богослов’я. Автор низки статей у наукових та науково-популярних виданнях. Богословські інтереси охоплюють еклезіологію, баптистське богослов’я, місіологію, проблеми церкви та культури, контекстуальне богослов’я. Полюбляє піші прогулянки на природі.

Враховуючи те, що Олександр завершує роботу над докторською дисертацією, Рада опікунів звернулась з проханням до Володимира Олексійовича Помазкова тимчасово продовжувати виконувати деякі обов’язки ректора, доки Олександр не буде мати можливість виконувати свої обов’язки ректора в повному обсязі. Обраний ректор відповідає за зовнішні контакти з партнерами, донорами та друзями семінарії, а також за стратегічне планування та формування плану розвитку школи.

Рада опікунів Одеської богословської семінарії закликає всіх партнерів, друзів та випускників семінарії підтримати Олександра Гейчанка та команду ОБС в цей час молитвою, словом заохочення та матеріально. Ми віримо, що Бог закликає нас працювати разом для Його Царства.