2 2

Один із важливих етапів у житті студента - це захист дипломних робіт. В травні студенти очного відділення показали серйозний результат даних робіт. Дійти до фінішу можуть тільки переможці, тільки ті - котрі ставлять перед собою ціль.

Онисько Радек представив дипломну роботу на тему: "Світогляд друзів Йова та спрощений погляд на страждання в сучасному християнсві".

Онисько Людмила представила дипломну роботу на тему: "Критическое осмысление современных взглядов на роли мужчины и женщины в браке среди евангельских христиан баптистов Украины".

Катерина Тарнавська представила дипломну роботу на тему: "Важность участия поместных церквей в жизни детей сирот".

Пецкович Олег представив дипломну роботу на тему: "Библейское основание для отношений между баптистами и пятидесятниками в сфере евангелизации".

Комісія в склад якої уввійшли викладачі ОБС, вислухавши представлені роботи звернули увагу, що студенти серйозно підійшли до написання робіт. Теми робіт актуальні та мають своє продовження на практиці.

Магістрант Віталій Станкевич представив роботу на тему: "Богословське осмислення учнівства в контексті відносин та листів апостола Павла до Тимофія".

Магістрант Олександр Шайнога представляв роботу на тему: "Развитие церковного антисемитизма и его влияние на возникновение теологии замещения в еврейско-христианских взаимоотношениях".

Студент Сергій Рябко представив роботу на тему: "Значение благодати в послании апостола Павла к Ефесянам".