2 2

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Викладач задоволений, коли бачить плоди своєї праці – це студенти. Вони показник того, яке навчання.

«По їхніх плодах ви пізнаєте їх..» Мф. 7:16

Як сказав Олександр Козак на ранковому зібранні: «Ми впевнені, що ми хороші. Але часто забуваємо проявляти увагу до інших.»

Сьогодні семінарія по особливому привітала студентів. Крім настановчого слова, студенти отримали дві корзини, наповнених солодощами та фруктами. Споглядаючи реакцію студентів, розумієш, що шоколад – сильний стимулятор навчання. Тільки його бачиш, вже мозок працює. Студент готовий відповідати на всі поставленні питання. 

Андрій Свистун наголосив, що: «напевно не випадковим є свято День Студента. Студент втомився і в нього згаснув перший порив до навчання. І ось сюрприз – свято. Після нього з’являється бажання продовжувати навчання».

Наталія Свистун озвучила питання студентам: «що спільного між шоколадом та студентом?» Трактування звучали різні: «Життя в шоколаді»; "Користь", "Життя коротке", "Студенти дуже ніжні, як шоколад Мілка".

Наталія Свистун  звернула увагу на те, що студент і шоколад являються цінністю. Вони цінні. 

Такі святкові моменти оживляють, дають натхнення навчатися, не зважаючи на труднощі.

Гарячий чай з ласощами чекав на студентів та працівників семінарії після служіння. Спілкування разом – момент єдності. Благословенні дні бути разом та прославляти Бога. Цінимо ті можливості які Господь дарує для нас.